Geberit Logo
Funkcie Geberit

Funkcie Geberit

Geberit DuoFresh Boy
Geberit DuoFresh Boy
Geberit DuoFresh Boy

Odsávanie zápachu Geberit DuoFresh

Nová jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh spoľahlivo odstraňuje nepríjemný zápach na toalete. Znečistený vzduch odsáva priamo z WC misy, nechá ho prejsť keramickým voštinovým filtrom a vráti ho späť do miestnosti. Zápach nedostane šancu rozptýliť sa do priestoru. Vďaka senzoru sa odsávanie zapne automaticky. Jednotku možno kombinovať s tlačidlami Geberit Sigma01 až Sigma50.

DuoFresh Stick
DuoFresh Stick
DuoFresh Stick

Dávkovač tyčiniek Geberit DuoFresh

Odsuňte ovládacie tlačidlo, vložte tyčinku do držiaka, zasuňte a tlačidlo zaklapnite späť. Tyčinky zafarbia splachovaciu vodu namodro a majú príjemnú sviežu vôňu.

Geberit One with Sigma50 and Orientation light
Geberit One with Sigma50 and Orientation light
Geberit One with Sigma50 and Orientation light

Geberit DuoFresh s integrovaným orientačným svetlom

Orientačné svetlo za ovládacím tlačidlom poskytuje decentné osvetlenie pri nočnej návšteve toalety. Svetlo je súčasťou jednotky odsávania zápachu Geberit DuoFresh a možno ho individuálne nastaviť pomocou aplikácie.

Geberit Acanto and Sigma50
Geberit Acanto and Sigma50
Geberit Acanto and Sigma50

Nenápadné, a predsa spoľahlivé

Geberit vám zaručí výnimočný komfort a trvácnosť vďaka technológii skrytej za stenou. Jediné, čo po inštalácii budete vidieť, je ovládanie tejto technológie: tlačidlo splachovania. Vyberajte ho s rozvahou, lebo so svojím rozhodnutím budete žiť ešte veľa rokov. Dajte si záležať na tom, aby ste pre seba a svoju kúpeľňu vybrali z našej širokej ponuky skutočne to najlepšie.

Sigma21
Sigma21
Sigma21

Oblé krivky uvoľňujú myseľ

Kruh nejde zdokonaliť, ale možno ho nanovo a nevšedne uchopiť. Splachovacie tlačidlá Geberit používajú klasický kruhový tvar v súlade so súčasnými trendmi. Bez kontrastných krúžkov alebo s nimi. S jemne opracovanými hranami. Umiestnené harmonicky vedľa seba alebo s prekrytím. Výsledok je však vždy príjemne vyvážený.

AquaClean Mera and Sigma80
AquaClean Mera and Sigma80
AquaClean Mera and Sigma80

Elektronická hygiena

Podľa nedávnych prieskumov je stále menej ľudí spokojných s manuálnym splachovaním toaliet a pribúda tých, ktorí vyhľadávajú sanitárne technológie s bezdotykovým ovládaním. Geberit vychádza tejto požiadavke v ústrety a ponúka elektronické ovládanie splachovania WC pomocou infračervených senzorov. K toalete musí byť privedená elektrina, ale to sa už dnes stáva bežným štandardom.

Sigma50 Individual
Sigma50 Individual
Sigma50 Individual

Vaša kúpeľňa, váš dizajn

Zvoľte si materiály a dizajn úplne podľa svojho vkusu a navrhnite si kúpeľňu, ktorá sa nebude podobať žiadnej inej. Tlačidlá Geberit Sigma50 a Sigma21 možno vybaviť vlastnou vrchnou platňou, ktorá bude dokonale zladená s interiérom kúpeľne alebo mu bude, naopak, dominovať neobvyklým motívom alebo materiálom. Jediným limitom je iba vaša predstavivosť.

Oveľa pohodlnejšie

Oddialené ovládanie splachovania je vhodné pri každej stavebnej situácii. Využijete ho napríklad vtedy, keď budete chcieť ovládať splachovanie WC z iného miesta, než je bežné, keď bude dizajn kúpeľne vyžadovať malé a nenápadné tlačidlo alebo keď použijete podomietkovú nádržku Geberit Omega s nízkou stavebnou výškou a poklop toalety by sa o štandardne umiestnené tlačidlo opieral. V takýchto prípadoch ponúka Geberit malé pneumatické oddialené tlačidlá, ktoré možno umiestniť až do vzdialenosti 1,7 metra od splachovacej nádržky.

Čo je ďalší krok?

Nápady pre vašu kúpeľňu

Objavte nápady a funkcie modernej kúpeľne a vyberte si, čo sa vám páči a na čom vám záleží. Stačí len pár krokov na vyskladanie prvkov vašej vysnívanej kúpeľne.

Inšpirujte sa

Predajné miesta

Nájdite predajňu s výrobkami Geberit vo vašom okolí.

Nájsť predajňu

3D plánovač kúpeľne

Naplánujte si kúpeľňu online pomocou tohto jednoduchého plánovacieho nástroja v 3D zobrazení.

Začnite plánovať